מרקום B2B ומדידה ב 15 דקות

מה הדבר הכי חשוב או שימושי שאני יכול להעביר למנהלות מרקום בתחום B2B?

הזמינו אותי להיות בין הדוברים בכנס השנתי למנהלי שיווק ומרקום ושמו אותי בסד דחוק של זמנים. יש לי 15 דקות בערך להעביר לקהל מסר… אז מה באמת הדבר הכי חשוב או שימושי שאני יכול להעביר למנהלות מרקום ושיווק B2B? להמשיך לקרוא

אז מה זה אנליסט נתונים (Data Analyst) ומה זה עושה?

אנליסט נתוניםבעוד שבועיים אני אמור לתת הרצאה בקורס התמחות אנליסט נתונים של Naya ועכשיו, אחרי שהכנתי את המצגת וכל השאר, אני מגלה שבעצם יש לי המון חומר לדבר עליו. עוד לפני התרגילים הקטנים והדוגמאות יש לי אוסף שקפים שיעביר אותי הרבה מעבר להרצאה אחת בודדת.

אם ככה, החלטתי לשתף אתכם במה שאני כותב ולצבור פה בבלוג את הנושאים עליהם אעבור.

אז נתחיל בהתחלה, בבסיס, מה זה בכלל Data Analyst ?

להמשיך לקרוא

בדיקת כדאיות שיווק בניסוי קבוצות תאומות

תאומיםחברת lastminute.com פרסמו מקרה מבחן בו הם השתמשו בשיטה של "קבוצות תאומות" עליה כתבתי לפני כחודש. הפרסום שלהם מאפשר לי להתמקד בשיטה הזו ולהרחיב קצת על מה זה "קבוצות תאומות", מה היתרון בהן ואיך נכון להשתמש בהן.

במאמר הקודם שלי, בו עסקתי ב ROI ובשיווק להמרות, הצגתי את נושא הבדיקות:

כשאנחנו מנסים לבדוק את השפעתו של קמפיין מסוים ותרומתו ל ROI של החברה, אנחנו מבצעים בדיקה בה אנחנו מוצאים שתי קבוצות של קהל, קבוצות תאומות בהתנהגותן, ומבודדים אותן. על קבוצה אחת אנחנו מפעילים את הקמפיין ובשנייה נמנעים ממנו. כך, כשאנחנו מודדים את הקבוצות זו מול זו, אנו יכולים לגלות את השפעת הקמפיין בצורה נקייה יחסית מהפרעות של עונתיות, שינוי בתחרות, קמפיינים אחרים שהפעלנו ועוד ועוד. להמשיך לקרוא

חוק שימור התירס

מצב

תירס חםחוק שימור התירס הוא היוצא מהכלל לחוק שימור החומר והוא מוכיח שגרגרי תירס מתרבים מעצמם ללא תוספת חומר או אנרגיה, פשוט כריאקציה עם תינוק ממוצע.

 

 

על כל 100 גרגרי תירס שתיתן לתינוק תגלה את הפילוח הבא.

  • 50 גרגרי תירס מסביב לתינוק, על הכיסא, בשרוולים ובחולצה.
  • 40 גרגרי תירס על הרצפה
  • ו… כעבור שעתיים, 12 גרגרי תירס בחיתול.

עובדה!

מוגש כשירות לציבור מטעם המחלקה לתמרון סטטיסטיקה לשימוש עצמי.